Volné pracovní místo  Obchodní zástupce

Lokalita Plzeň a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–70 000 Kč / měsíc

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Společnost Pematex, s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Obchodní zástupce.
Místo výkonu práce: Plzeň a Plzeňský kraj

Náplň práce:

  • Péče o stávající klientelu
  • Získávání nových odběratelů
  • Kalkulace cenových nabídek
  • Prezentace společnosti
  • Reporting dosažených výsledků

Požadujeme

  • Komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost, obchodní myšlení
  • Spolehlivost, pečlivost, flexibilita
  • Orientaci na výsledek, ochotu učit se novým věcem
  • Znalost práce na PC – MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B – ochota cestovat

Nabízíme

  • Práci ve stabilní a zavedené společnosti
  • Práci na HPP
  • Mobilní telefon, notebook, osobní automobil
  • Základní mzdu 35 000,-Kč
  • Pohyblivé prémie 0-100% mzdy
  • Bonusy z prodeje
  • Stravenky po ukončení zkušební doby

Vhodné pro

Absolventy.